Aktualitet dhe Lajme

FOTO/ “Do shihemi shumë shpejt”- Fitoi Big Brother Vip 3, reagon për herë të parë në rrjetet sociale Egla Ceno

Share

Aktorja Egla Ceno ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale, pasi u shpall fituese e Big Brother Vip 3.

Ajo ka publikuar një fotot në momentin që ka marrë në dorë çekun prej 100 mijë eurosh, dhe falëndero ata që e kanë mbështetur në rrugëtim e saj.

Në fund të postimit të saj, Egla shkruan “Shihemi së shpejti”. Mbetet për t’u parë se çfarë projektesh do të ketë aktorja në vazhdim.

“Jam ende pa fjalë. Por jam thellësisht mirënjohëse për publikun që më deshi e më pranoi me gjithë ngjyrat e mia dhe sigurisht për Top Channel që më dha mundësinë të isha pjesë e kësaj eksperience të jashtëzakonshme. Do shihemi shumë shpejt”, shkruan ajo.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button