Aktualitet dhe Lajme

Erion Veliaj takon Vitali Klitchkon: Gati për boks!

Share

Kreu i bashkise se Tiranes gjate takimeve ne Paris, ka zhvilluar dhe nje takim me kreun e bashkise se Kievit, Vitali Klitchko.

Njeheresh Veliaj ka ‘ngritur’ grushtet perballe boksierit kryebashkiak ukrainas, duke bere batutat se  jane ‘gati per boks”.

Prezent ka qene dhe kreu i bashkise se Stambollit, i sapokonfirmuar ne detyre, Ekrem Imamoglou, ne rolin e “arbitrit’.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button