Aktualitet dhe Lajme

“Erdhi fituesja e Big Brother…”, deklarata e Ledjonës ndez debate mes banorëve

Share

Deklaratën e Ledjonës është bërë e mundur të shikohet edhe nga banorët e shtëpisë.

Ajo u pyet pasi u eliminua nga shtëpia se cili prej banorëve mendon se do të jetë fituesi, gazetarja u shpreh se fituese shikonte Eglën.

Pasi kjo u transmetua në shtëpi, shumica e banorëve mbetën të habitur, për shkak edhe të zënkave të shumta mes Ledjonës dhe Eglës.

Deklarata e Ledjonës ndezi shumë debate mes banorëve, të cilët tashmë e quajnë me ironi Eglën, ‘fituesja e “BBV”.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button