Aktualitet dhe Lajme

Enca ndan momente romantike me të dashurin e saj, i dhurojnë puthje njëri-tjetrit (FOTO)

Share

Këngëtarja Ruenca Haxhia prej kohësh po shijon romancën e saj me TikTokerin Khaidem Neblett.

Së fundmi, Neblett ka publikuar një video ku ka treguar se si ka shkuar muaji qershor për çiftin.

Aty shihen pushimet dhe momentet e bukura që dyshja i kaluan.

”Duke jetuar jetën tonë më të mirë”, ka qenë komenti i këngëtares shqiptare, Enca Haxhia.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button