Aktualitet dhe Lajme

Emri/ Të shtëna me armë zjarri në Kurbin, një i plagosur

Share

Një ngjajre e rëndë ka ndodhur në në fshatin Gurëz në Kurbinit, ku një person është plagosur me armë zjarri .

Sipas informacioneve, raportohet se i plagosuri është Ardian Gjeloshi.

Ai është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, ndërsa Policia ka ngritur disa pista kontrolli për kapjen e autorit.

Deri tani nuk dihen motivet e kësaj ngjarjeje të rëndë.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button