Aktualitet dhe Lajme

EMRI/ Përplasen 2 makina në autostradën Lezhë-Milot, plagoset shoferja

Dy automjete janë përplasur tek kryqëzimi i Spitenit pergjatë superstrades Lezhë-Milot.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur e plagosur drejtuesja e mjetit me targa AB737BB, Nigreta Mullaj, e cila po merr ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Lezhes, ndërsa shtetasi Erjon Nanaj që drejtonte mjetin me targa SEJ1001 ka marrë lendime më të lehta dhe po probleme për jetën.

Në vendngjarje kanë shkuar mënjeherë shërbimet e policisë rrugore që kanë nisur edhe hetimet për këtë rast./abcnews.al

 


Huazuar nga abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Back to top button