Aktualitet dhe Lajme

Emrat/ Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, caktohen 4 ekspertët

Share

Komisioni Hetimor për Shëndetësinë,  ka caktuar sot ekspertët, dy nga opozita dhe dy nga mazhoranca.

Ekspertët:

Franci Nuri- Rithemelimi

Meri Lika- Rithemelimi

Bledar Skënderi- PS

Ermir Bejtja- PS

The post Emrat/ Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, caktohen 4 ekspertët appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button