Aktualitet dhe Lajme

Egla tenton të hedhë Françeskën në pishinë: Ti je e pisët, nuk të jap kënaqësinë e copës që më kërkon

Share

Ditën e sotme, Egla dhe Françeska, janë përfshirë në një debat të ashpër me njëra-tjetrën. edhe kjo nuk është hera e parë për dyshen.

Debati i sotëm ka nisur nga Egla, e cila ka komentuar trupin dhe peshën e Françeskës dhe siç duket kjo gjë e ka prekur atë.

Teksa debati ka vazhduar, dyshja ka nisur të eci rreth pishinës dhe në një moment Egla tenton të rrëzojë Françeskën brenda në pishinë.

Një pjesë nga debati:

Egla: Ti je e pisët, nuk të jap kënaqësinë e copës që më kërkon.

Egla shtyn me trup Françeskën.

Françeska: Doje të më hidhje në pishinë? Çfarë bën, a je në terezi?

Egla: Unë po eci.

Fraçeska: Do që të më hedhësh në pishinë? A je në terezi se çfarë je duke bërë? Më duket se ke luajtur mendsh.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button