Aktualitet dhe Lajme

E rëndë në Tiranë, vetëvritet një person

Share

Ditën e sotme, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën e Qelqit në Kombinat, ku një person ka humbur jetën.

Sipas informacioneve, ai është vetëvarur me çarçaf.

Nga të dhënat bëhet me dije se gruaja e tij është punonjëse e policisë.

Lajmi në përditësim…
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button