Aktualitet dhe Lajme

E rëndë në Elbasan/ I moshuari hidhet nga kati i katërt i pallatit, humb jetën

Share

Është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit ku banonte një 73-vjeçar i cili dyshohet të ketë qënë në kushte të rlnda psikologjike.

Si pasojë e dëmtimeve të marra 73-vjeçari ka humbur jetën, në vendngjarje.

Grupit hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button