Aktualitet dhe Lajme

Dyshohet se ka pirë medikamente, transportohet drejt Tiranës me helikopter 2-vjeçari nga Saranda

Share

Një fëmijë dy vjeç është paraqitur në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin e Sarandës. Sipas informacioneve, fëmija i mitur dyshohet se ka përfunduar në spital pasi ka pirë një sasi medikamentesh.

Teksa i është dhënë ndihma e parë nga spitali i Sarandës, i mituri është nisur me helikopter për mjekim më të specializuar drejt Tiranës. Ndërkohë policia e Sarandës mësohet se ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes së rëndë.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button