Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëriShqipëria

Dështon Ronela Hajati në Eurovision, nuk shkon dot as në finale

Share

Ronela Hajati nuk ka mundur të shkojë në finalen e madhe të Eurovision 2022 në Turin të Italisë.

Ronela ka performuar këngën “Sekret”.

E veshur e gjitha me rozë dhe e shoqëruar nga katër balerinë dhe koreografja e njohur, Klaudia Pepa, artistja ka bërë një performancë shumë të nxehtë, e cila është pritur shumë mirë nga publiku. l.k/abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Back to top button