Aktualitet dhe Lajme

Denoncojnë familjarët, dy të zhdukur në Lushnje

Share

Dy persona kanë humbur kontaktet në Lushnje. Policia thotë se po punohet për gjetjen e një 23-vjeçari dhe një 42-vjeçareje.

“Në Komisariatin e Lushnjës janë paraqitur dhe kanë bërë kallëzim shtetaset: A. Q., 47 vjeçe, banuese në fshatin Ngurrëz e Madhe, e cila kallëzon se ka humbur kontaktet me djalin e saj, 23 vjeçar; R. M, 56 vjeçe, banuese në Lushnjë, e cila kallëzon se ka humbur kontaktet me vajzën e saj, 42 vjeçare”, njoftoi policia.

Nuk dihen pse këto dy persona i kanë humbur kontaktet me familjarët e tyre.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button