Aktualitet dhe Lajme

Ç’po ndodh? Meghan rrezikon të humbasë 100 milionë dollarë

Share

Meghan Markle thuhet se do ketë humbje financiare në vitin 2025. Komentatori dhe eksperti mbretëror Richard Fitzwilliams ishte ai që bëri ​​këto pretendime.

Sipas mediave , ai filloi  duke iu referuar të gjitha projekteve që çifti mori pas largimit nga pallati mbretëror, madje theksoi edhe pozicionin e tij aktual.

Thuhet se “Ata janë duke punuar në programe të reja për Netflix dhe Meghan ka lançuar blogun e saj të stilit të jetesës, American Riviera Orchard. Ata kanë humbur Spotify, por çuditërisht Lemonada Media, së cilës i është bashkuar Meghan, thuhet se synon të vendosë podkastet e saj në pritje deri vitin e ardhshëm. Asgjë nuk ka dalë nga thashethemet për Meghan dhe ndonjë ambicie politike që ajo mund të ketë.”

Eksperti gjithashtu vuri në dukje, “që kur filloi kontrata e tyre prej 100 milionë dollarësh me Netflix, ata nuk kanë bërë pothuajse asgjë për të. Kontrata mbaron vitin e ardhshëm dhe Netflix nuk po prodhon më serialin e The Crown, siç ishin më parë. Prandaj, ata mund të kenë më pak interes për Sussexes”Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button