Dibra MarketingPërditshmëriPeshkopiReklameShqipëriaVeshje dhe Aksesore

Butiku “2E Store” në Peshkopi

çmimet me te mira

Share

Nese deshironi te visheni bukur dhe me cmim te mire, pikerisht tek kryeqezimi “Bolonja” ne Peshkopi ndodhet butiku i njohur 2E Store Peshkopi

Aty do gjeni rroba vetem per meshkuj ku te gjitha artikujt vijne me cilesi te larte, dhe trendet te fundit.

Nje nga risite e ketij butike eshte se aty jepen kostuma burrash me qera.

Nese keni ndonje gezim familjar dhe deshironi te bini ne sy me pak para, marrja e nje kostumi me qera eshte zgjidhje ideale.

Shumellojshmeria e artikujve aty, te jep mundesine te zgjedhesh rroben e preferuar per cdo stine.

Aty do gjeni kemisha, rroba sportive, kostume, pantollona qofshin keto xhinse apo material tjeter çanta etj…!

 

2E Store Peshkopi eshte i njohur ne Peshkopi edhe per perkujdesjen qe ka ndaj klientit pronari i butikut ” Leonardi” i cili nepermjet pervojes qe ka ne fushen e ketij lloj biznesi, arin te shkurtoje shume kohe nepermjet rekomandimeve qe te ofron teksa zgjedh te blesh nje artikull.

Ky butik ofron sherbim edhe online ku duke kontaktuar nepermjet rrjeteve sociale ose numrit, ju mund te porosisni dhe produkti ju vjen direkt e ne adresen tuaj sipas kushteve te postës.

Kete butik e gjeni ne rrjetet sociale si:
Ne facebook : 2E Store Peshkopi

Ne instagram: 2e.store.peshkopi

Adresa: 10 m poshte kryqezimit “Bolonja” ne Peshkopi

Adresa ne google map:

Back to top button