Aktualitet dhe Lajme

Broja pranë golit të barazimit, Raya bën heroin

Share

65’ Mundësi e artë shënimi për Shqipërinë. Asllani ekzekuton shpejt një goditje dënimi dhe pason te Broja. Sulmuesi gjuan bukur, por Raya bën heroin dhe mban portën e paprekur.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button