Aktualitet dhe Lajme

Britney Spears zbulon problemin e saj shëndetësor

Share

Britney Spears është shprehur edhe një herë për problemet e saj shëndetësore.

Këngëtarja “Toxic” tha në një postim të fshirë në Instagram të mërkurën se dëshiron të falë njerëzit që dyshohet se i kanë shkaktuar “dëmtime serioze nervore” që ajo po përjeton në anën e djathtë të trupit të saj, aq keq sa “nuk mundet ndonjëherë.”

Kishte një kohë kur unë u mbajta në një vend kundër vullnetit tim për një kohë shumë të gjatë,” shkroi ajo, duke iu referuar potencialisht kohës së saj nën kujdestarinë, e cila u ndërpre në nëntor 2021.

Duhet të jem njeriu më i matur dhe të fal prindërit e mi… por kjo është jashtëzakonisht e vështirë!!! Do të bëj çmos që situatat t’i lë të shkojnë dhe të mos lejojë të ndikojë  zemërimi im”, shtoi Spears.

Lajmi për dëmtimin nervor të këngëtares vjen menjëherë pasi ajo zbuloi se theu këmbën e saj gjatë një incidenti shumë të publikuar në Chateau Marmont në Los Angeles më 2 maj.

Këngëtarja u tha fansave të saj në internet se u rrëzua teksa kërcente brenda hotelit të Hollivudit.

Eshte kaq keq. U përpoqa të bëjë një kërcim në dhomën e ndenjes së Chateau, dhe unë rashë – u turpërova – dhe kaq, “tha ajo për dëmtimin e saj në atë kohë.

Artistja u tha fansave të saj javën e ardhshme se “po ecte me një këmbë të thyer”. Më pas, këngëtarja zbuloi se këmba e saj ishte shëruar.

 Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button