Aktualitet dhe Lajme

“Big Brother”, Rike: Dua të fle në krevatin e Fationit

Share

Mbrëmjen e djeshme, Fation Kuqari, ishte banori i cili u largua me dëshirë nga shtëpia e “Big Brother Vip 3”.

Kjo ndodhi pasi Meritoni nuk doli natën e djeshme, pas gjestit që bëri ndaj Rikes.

Kur banorët janë shtrirë për të fjetur pas Prime-it, Rike ka debatuar me Silvin për shtratin e Fationit. Ajo i është i lutur atij që të flejë ajo sonte tek shtrati i Fationit, ndërkohë që Silvi kishte lënë rrobat e tij për të fjetur aty.

Pjesë nga biseda:

Silvi:Mos ma bëj këtë pra”.

Rike:Do flej unë aty”.

Silvi:Kam vendosur rrobat e mia”.

Rike:Ke vendin aty”.

Silvi:S’e kam më atë vendin, u thashë të gjithëve që do rri këtu. Vetëm të fle në living”.

Rike:Silvi mos më bëj me nerva tani të lutem. Ti sot e gjete të zësh vendin e Fationit. Ik fle në living”.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button