Aktualitet dhe Lajme

Betonierja kryen manovra të rrezikshme dhe përplas disa makina në autostradën Tiranë-Durrës, një i plagosur

Share

Një aksident rrugor i frikshem ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

Një betoniere, e cila bënte manovra të pa kontrolluara në autostradë ka përplasur disa makina dhe për pasoje është dëmtuar një person, i cili sipas burimeve nga policia ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button