Aktualitet dhe Lajme

BASTET/ Kuqezinjtë nuk janë favoritë, ja si kuotohen skuadrat në miqësoren Shqipëri-Kili

Share

Shqiperi do të përballet në miqësoren e parë me Kilin nesër në mbrëmje në “Ennio Tardini” të Parmas.

Interesimi për të parë Kombëtaren ka qenë shumë i lartë nga tifozët kuqezinj. Kompanitë e basteve kanë publikuar koeficientët dhe favorit për këtë sfidë janë amerikano latinët.

Një fitore e mundshme e kuqezinjve kuotohet me koeficientin 3.00, ndërsa një fitore e mundshme e Kilit kuotohet me koeficientin 2.38. Një barazim i mundshëm mes dy përfaqësueseve vlerësohet me koeficientin 3.25.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button