Aktualitet dhe Lajme

Ekzekutimi i Gentjan Bejtjas, Gjykata lë në burg dy të arrestuarit

Share

Gjykata ka lënë në burg dy të arrestuarit për vrasjen e Gentjan Bejtjas, Ilir Beqaraj dhe Edison Haxhiu.

ne perditesim…

The post Ekzekutimi i Gentjan Bejtjas, Gjykata lë në burg dy të arrestuarit appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button