Aktualitet dhe Lajme

Bashkëshorti vrau shqiptaren në Athinë, daja i saj hap dyert e mortit në Vlorë: Pinte alkool dhe e dhunonte! U ndanë e u ribashkuan pas 5 vitesh

Share

Daja i shqiptares, Enkelejda Danaj që u vra nga ish burri në Athinë ka hapur dyert me mortit të Vlorë.

Ai pohon për gazetarin e Report Tv Armand Xhelili se 40-vjeçarja dhunohej nga autori. Madje ai ka treguar se pas ndarjes së parë u ribashkuan për hatër të fëmijëve.

“Ka pasur dhunë, u ndanë njëherë dhe u ribashkuan pas pesë vitesh për hatër të fëmijëve. Burri pinte alkool dhe e dhunonte”, tha ai./m.j


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button