ArgjendariDibra MarketingPërditshmëriPeshkopiReklame

Argjendari Zerja në Peshkopi

Share

Kjo eshte Argjendari Zerja ne qytetin e Peshkopise

Ofrojme bizhuteri te modeleve te ndryshme te punuara ne Flori , Argjend dhe gure te cmuar:
– Unaza per Femra dhe Meshkuj
– Varese per Femra dhe Meshkuj
– Vathe
– Byzylyke Femra dhe Meshkuj
– Dergesa Online
Argjendari Zerja prej shumë vitesh në tregun shqiptar ofron shitje dhe përpunim bizhuterish floriri të ndryshme. Ofrojmë modele unike të bizhuterive në Flori, Argjend dhe Diamand ku çmimet janë fantastike.
Te ne do gjeni gjithmonë diçka të bukur për dhuratë për njerëzit tuaj të dashur.
Prej vitit 2001 ne treg njihen per shijen e perzgjedhjes se produkteve qe gjenden ne dyqanin e tyre.

Sot ata gjenden dhe ne Tirane ku kane krijuar nje klientetle te konsiderueshme dhe te konsiliduar falë cilesise se sherbimit ne kete argjendari.

Ju mund ti shikoni postimet e kesaj argjendarie dhe ne instagram: argjendari_zerja.tirana

⚜️Since 2001
📍Rr.Don Bosko,perballe Vodafone
🇨🇭Blejme ora origjinale
💻Mundesi blerje me keste🌶
📦Dergesa Online
📱+355692920221

Adresa ne Peshkopi eshte ne lagjen Treg, direkt e ne rrugen kryesore sa kalon urën e qytetit.

Disa foto nga ambjentet e brendshme te kesaj argjendarie ku do gjeni produkte me cilësi të lartë me çmime të përballueshme.

  

Dallojmë për shkak të cilësisë të pakrahasueshme, e cila i ka lejuar të rrisim një bazë të fortë klientësh të bazuar në besnikërinë dhe qëndrueshmërinë e tyre.

Ata përmbushim të gjitha specifikat tuaja duke ofruar porositë e personalizuara si dhe pako te gatshme fejesash.

Argjendari Zerja në Peshkopi të përkushtuar të përmbushim të gjitha nevojat tuaja dhe të përgatitur të shkojmë përtej pritjeve tuaja.

𝐀𝐑𝐆𝐉𝐄𝐍𝐃𝐀𝐑𝐈 𝐙𝐄𝐑𝐉𝐀 Jewelry/watches

Since 2001
•|𝐆𝐎𝐋𝐃| •|𝐒𝐈𝐋𝐕𝐄𝐑| •|𝐖𝐀𝐓𝐂𝐇𝐄𝐒| 📍 ᴘᴇsʜᴋᴏᴘɪ, ᴅɪʙᴇʀ ⬇️ Dergesa ne te gjithe Shqiperine 🇦🇱

I gjeni ne Instagram: Argjendari Zerja

Kontaktoni dhe porosisni: +355692920221

JU MIRËPRESIM!

Adresa ne google map:

Back to top button