Banka te ndryshmeDonacione dhe KontributeLajme nga DibraPërditshmëri

Alpha Bank dega Peshkopi dhuron…!

Share

AlphaBank Dega Peshkopi ne bashkpunim me Bashkine Diber kontribon per kopeshtin nr 1 ne qytetin e Peshkopise.

      

Nga sot femijet e ketij grupi do te kenë krevat dhe dyshek te rinj dhe te rehatshem, si dhe karrike e tavolina plot ngjyra.

Ti gezoni femije te dashur.

Një kafe nga ju!

Back to top button