Lajme nga DibraPërditshmëriPersonalitetePeshkopiPolitikëShqipëria

Sali Berisha vjen nesër u drejtohet dibranëve!

Share

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, ka njoftuar mbajtjen e Foltores së Dibrës të martën më 19 tetor, në Pallatin e Kulturës në Peshkopi. Takimi do zhvillohet në orën 17:00.

Njoftim

Ditën e marte me datën 19 tetor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës të Peshkopisë do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Peshkopisë të marrin pjesë.

Një kafe nga ju!

Back to top button