Aktualitet dhe Lajme

Aksident tragjik në Tiranë, i riu përplasi 40-vjeçarin, ndërron jetë në spital

Share

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:30, në Sauk.

21 vjeçari ka përplasur me makinë një 40 vjeçar i cili si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button