Aktualitet dhe Lajme

Përmbyset furgoni në aksin Librazhd-Përrenjas, shpëton mrekullisht shoferi

Share

Një aksident është regjistruar në aksin Librazhd-Përrenjas, pranë fshatit Qukës. Mësohet se një automjet tip furgon ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Nga aksidenti nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa nga përplasja është dëmtuar pjesërisht furgoni. Dyshohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të motit të keq dhe lagështisë në rrugë.

Në furgon ishte duke udhëtuar vetëm shoferi. Ai ka arritur të dalë pa dëmtime serioze. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për lirimin e trafikut.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button