Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Vlorë/ Makina humb kontrollin dhe përplaset me bordurat

Share

Një aksident është shënuar në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në rrethrrotullimin që të çon në Nartë.

Një makinë ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurat anësore të rrugës dhe për pasojë janë lënduar dy persona.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Vlorës.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button