Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Tiranë, disa automjete përplasen me njëra-tjetrën

Share

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në kryeqytet, në “Unazën e Madhe”.

Mësohet se disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe nuk raportohet për viktima.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button