Aktualitet dhe Lajme

Aksident në aksin Milot-Rrëshen/ Kamioni del nga rruga, plagoset shoferi

Share

Mesditën e sotme, një aksident ka ndodhur përgjatë segmentit Milot-Rrëshen në Rrugën e Kombit, një kamion me targa të Kosovës, ka dalë nga rruga.

Nga të dhënat e para, bëhet e ditur se ka mbetur i plagosur shoferi i kamionit, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa policia e cila ka mbërritur në vendngjarje, ka nisur hetimet.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button