Aktualitet dhe Lajme

Aksident në aksin Korçë-Bilisht, mjeti përplaset me motorin, lëndohen burrë e grua

Share

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në aksin rrugor Korçë-Bilisht.

Mësohet se një mjet është përplasur me një motor. Për pasojë, burrë e grua të cilët po udhëtonin me motor, janë lënduar dhe janë transportuar drejt spitalit rajonal të Korçës.

Ende nuk dihet sesi paraqitet gjendja e tyre shëndetësore.

Policia në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit ndërkohë me drejetuesin e mjetit do të kryen veprime të mëtejshme procedurale.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button