Aktualitet dhe Lajme

Aksident i rëndë në Tiranë/ Motori përplaset me “Audi-n”, drejtuesi dërgohet me urgjencë në spital

Share

Mbrëmjen e djeshme, një aksident i rëndë ka ndodhur në kryeqytet tek kryqëzimi i “Spitalit të fëmijëve”, tek zona e njohur ndryshe si rruga “Bardhyl”, ku një motor është përplasur me një makinë tip “AUDI”.

Nga përplasja e fortë motori mësohet se ka përfunduar në trotuar, ndërsa drejtuesi është dërguar me urgjencë në spital.

Sakaq, për ngjarjen në fjalë ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia, ndërsa nuk dihet gjendja shëndetësore e drejtuesit të motorçikletës.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button