Lajmi i funditPërditshmëriPersonaliteteShqipëria

Zi në familjen e Lulzim Bashës, ndahet nga jeta babai i tij Xhelal Basha

Share

Ditë e trishtë për kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe familjen e tij.

Sot ka ndërruar jetë i ati i tij, Xhelal Basha.

I ati i Lulzim Bashës kishte disa muaj i shtruar në spital, por nuk ka arritur ta fitojë betejën me sëmundjen.

Back to top button