Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Moment i sikletshëm për prezantuesen shqiptare, i dalin pjesët intime teksa e hedhin në pishinë

Share

Momente të bukura dhe gazmore ka patur mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Teksa banorët qëndronin jashtë në oborr, Vëllai i Madh u kishte vendosur muzikë dhe ata kanë nisur që të kërcenin.

Ndërkohë Graciano Tagani, Meriton Mjekiqi dhe Shkëlqim Bega kanë sfiduar shiun dhe kanë shijuar pishinën.

Por në një moment Graciano shkon pranë vajzave dhe merr në krah Françeska Muratin, të cilën e hedh në pishinë. Të njëjtin veprim bën edhe Çimi, i cili zgjodhi Erjola Doçin për ta hedhur në pishinë.

Edhe pse Erjola bërtiste “jo” që ai mos t’a bënte atë veprim, Çimi e mori dhe e hodhi në pishinë. Ky gjest nuk i ka pëlqyer moderatores së njohur, pasi teksa banori e tërhiqte drejt pishinës, asaj i dolën pjesët intime.

@rrethnesh

bbvip bbvipalbania bigbrother bigbrothervip bigbrothervipalbania bigbrotheralbania bigbritheralbaniavip erjadoci juldeda romeoveshaj fy fypシ viral viraltiktok franceskamurati meritonmjekiqi bbvip3

♬ original sound – Rreth nesh 🇦🇱

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button