Aktualitet dhe Lajme

FOTO-LAJM/ Flamur Noka në Kuvend me mesazhin e printuar në bluzë: Free Berisha!

Share

Deputeti Flamur Noka, ka zgjedhur të veshë sot një bluzë të veçantë në seancën e Kuvendit.

Të printuar në veshje ai ka pasur mesazhin në mbështetje në ish kryeministrit Sali Berisha.

“Free Berisha, free the opposition” lexohet në bluzë, ndërsa është printuar edhe pamja e ish kryeministrit me dy gishtat lart.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button