Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ ‘Lamtumirë’, Xhensila publikon këngën e re pas divorcit me Besin: Mos harro se të kam dashur…!

Share

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri të titulluar ‘Lamtumirë’.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtarët.

Të shumtat kanë qenë komenet që aludojnë se këtë këngë Xhensila ia ka dedikuar ish-partnerit të saj Bes Kallakut pas ndarjes së tyre.

Ai nuk ishe ti ai që më premtove dashni… zemër unë do jem aty afër teje ke m’ pas gjithë jetën… mos harro se të kam dash, mos harro se unë të du”, janë disa nga vargjet e këngës.

Përveç kësaj ky bashkëpunim pritet që të jetë një nga hitet e kësaj vere./m.j

 


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button