Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/Kuqezinjtë mbushin stadiumin e Duseldorfit, rreth 40 mijë shqiptarë në mbështetje të kombëtares

Share

Ashtu si në ndeshjet e mëparshme të kombëtares shqiptare edhe mbrëmjen e sotme, tifozat kuqezi kanë dominuar stadiumin.

Sipas informacioneve rreth 40 mijë shqiptarë ndodhen në stadium nga 48 mijë vende që është kapaciteti i reduktuar për europianin.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button