Aktualitet dhe Lajme

Nuk flet me askënd përveç Ilnisës, Meriton Mjekiqi bën deklaratën e fortë

Share

Meriton Mjekiqi ishte i ftuari i kësaj të hëne në “Fiks Fare” në Top Channel.

Teksa shënon një muaj nga përfundimi i Big Brother VIP3 ku ai ishte finalist, Meritoni ka deklaruar se nuk ka pasur kontakt me asnjë banor tjetër, mesa duket as me Romeon.

‘Ua kam lëshuar ujin’-tha Meritoni, duke u ‘justifikuar’ se nuk ka pasur kohë për ta.

“Nuk e kam fare numrin e Julit. Me tregu të drejtën, jau kam lëshu ujin, nuk kam pas kohë për askënd. Nuk kam pasur kohë me fol me asnjë. Juli paska thënë që më paska thirr, unë as numrin s’ja kam Jul Dedës”-tha Meritoni.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button