Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Jennifer Aniston shpërthen në lot për 30 vjetorin e Friends

Share

“Friends” mbush 30 vjeç dhe Jennifer Aniston shpërtheu në lot duke reflektuar mbi serialin e famshëm në një bisedë me Quinta Branson.

Aktorja, e cila i detyrohet një pjesë të madhe të famës së saj Rachel Green të Friends, u emocionua gjatë episodit të fundit të serialit të Variety’s Actors On Actors në YouTube. Nuk munguan referenca për Matthew Perry i cili ndërroi jetë tetorin e kaluar. Kur u pyet për serialin, ajo u përgjigj duke thënë: “Mos më bëni të qaj”.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button