Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Habit Neda Balluku: “Edhe Bora ka më shumë ‘k’ se kryeministri, por…”- Moderatorja: Pusho

Share

Ashtu si në çdo puntatë, emisioni “Cherry on Top”, edhe mbrëmjen e nesërnme do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar. Ndër të ftuarit ka qenë edhe Neda Balluku, ku gjatë promos së publikuar dëgjohet se shprehet:

Neda Balluku: Edhe Bora ka më shumë “k” se kryeministri, po nuk është më fenomen se kryeministri .

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button