Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Gjermani-Hungari: “Panzerat” gjejnë rrjetën, Musiala u shënon hungarezëve

Share

Gjermania luan ndeshjen e dytë në grupe përballë Hungarisë në Shtutgart, me të dyja skuadrat që duan fitoren.

Tre pikë do t’i jepnin kualifikimin “Panzerave”, që do të ishin kështu të parët që do e arrinin,. Teksa dhe një barazim do t’i afronte me këtë gjë.

Nga ana tjetër, hungarezët kërkojnë të lënë pas disfatën me Zvicrën dhe të bëjnë surprizën përballë vendasve,

GJERMANI 1-0 HUNGARI

Musiala 22′

KOMENTI LIVE:

22′ GOOOL GJERMANIA 1-0/ Gundogan mban topin në këmbë dhe pason pë Musialan, me këtë të fundit që e çon në rrjetë. (VIDEO)

1’ Starton sfida në Shtutgart!

FORMACIONET ZYRTARE:


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button