Aktualitet dhe Lajme

VIDEO / Festë në Napoli, barazohen shifrat ndaj Barcelonës

Share

Napolin ka arritur të barazojë shifrat ndaj Barcelonës në 1-1.

Në minutën e 75’, ka qenë Victor Osimhen i cili ka ndëshkuar Ter Stegen.

The post VIDEO / Festë në Napoli, barazohen shifrat ndaj Barcelonës appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button