Aktualitet dhe Lajme

Vdekja e Kadaresë, e marta dhe e mërkura shpallen Ditë Zie Kombëtare

Share

Qeveria vendosi sot që e marta dhe e mërkura të shpallen Ditë Zie Kombëtare për nder të vdekjes së shkrimtarit Ismail Kadare.

Vijon…

The post Vdekja e Kadaresë, e marta dhe e mërkura shpallen Ditë Zie Kombëtare appeared first on Lapsi.al.


Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button