Aktualitet dhe Lajme

Ushtroi dhunë ndaj babait, vihet në pranga 38-vjeçari

Share

Policia ka vënë në pranga një 38-vjeçar, i cili ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

38-vjeçari, gjithashtu, gjatë shoqërimit në komisariat, ka kundërshtuar punonjësit e Policisë.

“Nga këta specialistë u arrestua në flagrancë edhe shtetasi A. D., 38 vjeç, banues në Ksamil, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij, si dhe gjatë shoqërimit në komisariat, ka kundërshtuar punonjësit e Policisë”, njofton policia


Huazuar nga StartNews.

Back to top button