Aktualitet dhe Lajme

U përjashtua me 15 vite nga sistemi i drejtësisë, KLP miraton mbarimin e mandatit të Alfred Ballës me 9 vota pro

Share

Këshilli i Lartë Prokurorisë miraton me 9 vota pro mbarimin e mandatit të Alfred Ballës.

Këshilli i Lartë i Prokurorisë u mblodh sot nën drejtimin e Taratar Bazajt për të vendosur për mandatin e kryetarit Alfred Balla, i cili me vendim të KPA-së u përjashtua nga sistemi i drejtësisë për 15 vite.

vijon…
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button