Aktualitet dhe Lajme

U kap me doza kanabisi gati për shitje, arrestohet 35-vjeçari në Tiranë

Share

Një 35-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi u kap me lënde narkotike kanabis, gati për shitje.

<iframe width=”640″ height=”480″ src=”https://www.epovid.com/embed/5df3694dda2c85014532″ scrolling=”no” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

Sipas njoftimit të policisë, në Unazë të Re, u kap shtetasi B. A., 35 vjeç, banues në Tiranë.

Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se ky shtetas e siguronte lëndën narkotike në sasi dhe më pas e ndante në doza, të cilat i shiste në Unazë të Re.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestruan doza me lënde narkotike kanabis, gati për shitje.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button