Aktualitet dhe LajmeBotaLajmi i funditPërditshmëri

Tronditet Italia, Maqedonia shkruan historinë dhe shkon në Katar 2022 për herë të parë (VIDEO)

Share

Italia e mbyll në mënyrën më të turpshme eliminatore. Skuadra Mancinit u mposht 0-1 me një gol në limit të Trajkovskit dhe me Maqedoninë e cila shkon në Katar 2022 vijon..

sourcelink www.albeu.com

 

Back to top button