Aktualitet dhe Lajme

Troket Viti i Ri 2024, pritet me spektakël fishekzjarresh dhe festë në të gjithë vendin

Share

Me shpresën e një viti të ri të mbarë e të begatë, shpresojmë më të mirën për gjithsecilin prej jush! Harmonia mbizotëroftë kurdoherë dhe qoftë pjesë e pandarë e familjeve tuaja!

AlbEu.com ju falënderon për besimin dhe ju siguron se do të jetë gjithmonë zëri juaj i pandarë në informimin e ngjarjeve të fundit në Shqipëri dhe botë!

Ky ndërrim viti u prit me festime dhe fishekzjarrë në qytetet e vendit.

Përveç spektaklit të fishekzjarreve sheshi ishte kthyer në një skenë feste që në orën 22:30.

AlbEu.com ju uron Gëzuar Vitin e Ri 2024! /albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button