PërditshmëriPersonalitete

TRAGJIKE/ Ndahet nga jeta Hueyda El Saied

Share

Dita e sotme ka nisur me një lajm tragjik për ekranin shqiptar.

Artistja shqiptare, Hueyda El Saied është ndarë nga jeta si pasojë e një sëmundje të rëndë.

46-vjeçarja do të mbahet mend për ekranin shqiptarë si një figurë shumë e dashur dhe karizmatike. Nënë e një vogëlushi 6 vjeçar, Gabrieli.
Prej disa vitesh Hyeda jetonte në Luksenburg së bashku me Gabrielin dhe partnerin e saj, me të cilin pak kohë më parë kishte lidhur edhe martesë.

Hueyda dhe Thierry zbuluan se ishin martuar në dhjetorin që lamë pas, në një ceremoni private.

Një kafe nga ju!

Back to top button