Aktualitet dhe Lajme

Tiranë/ Goditi me grusht punonjësin e OSHEE-së, vihet në pranga 21-vjeçari

Share

Uniformat blu në Tiranë, kanë arrestuar një 21-vjeçar, pasi ka qëlluar me grusht një punonjës të OSHEE-së.

Efektivët ne kryeqytet, shprehen se goditja me grusht e punonjësit të OSHEE-së ka ndodhur për shkak të detyrës.

“U arrestua A. Gj., 2i-vjeç, banues në Tiranë, pasi në rrugën “Jordan Misja”, ka goditur me grusht një punonjës të OSHEE-së, për shkak të detyrës”, thuhet në njoftimin e policisë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button